Candidații înscriși la concursul de titularizare 2014 in centrul de examen – Liceul Teoretic “Ovidius” Constanta

Candidații înscriși la concursul de titularizare 2014

in centrul de examen – Liceul Teoretic “Ovidius” Constanta

Nr.crt. Numele Initiala tatalui Prenumele Disciplina de examen Fisa numarul
1 ABDULA M ENISER BIOLOGIE 1915
2 ABDURAIM T GIHANE BIOLOGIE 1672
3 BERBER G MARIA BIOLOGIE 2130
4 BODEA C MARIANA BIOLOGIE 1923
5 BURDUV B ANCA BIOLOGIE 2276
6 CALIN G CARMEN MARIANA BIOLOGIE 2257
7 CASARIU O AURA-FLORENTINA BIOLOGIE 1928
8 CHIAZIM I SIBEL BIOLOGIE 1634
9 CURTACAI D SIBEL BIOLOGIE 1897
10 DANALACHE I TINCA BIOLOGIE 1940
11 DUMISTRACEL V DANIELA BIOLOGIE 1862
12 FLOREA V VASILICA-ALINA BIOLOGIE 1866
13 GAVRILA F ANA-MARIA BIOLOGIE 2041
14 GHEORGHITA C SIMONA-ELENA BIOLOGIE 1656
15 GHITAN R COSTINA SINZIANA BIOLOGIE 1646
16 IONITA D ANCA BIOLOGIE 2223
17 IORGA T TITIANA BIOLOGIE 2270
18 LEORIDE N NICOLETA-LUMINITA BIOLOGIE 1920
19 LOJNITA V MIRABELA BIOLOGIE 1933
20 MERCAN D LUCIAN MIHAI BIOLOGIE 2036
21 NISTOR R ANDREEA BIOLOGIE 1879
22 NURALI N EMEL BIOLOGIE 2038
23 OLTEANU I IONELA-VASILICA BIOLOGIE 1639
24 PAPOE I ROXANA BIOLOGIE 1644
25 PETCU A MIRELA BIOLOGIE 1649
26 PIRVU R RAMONA-MADALINA BIOLOGIE 1661
27 POPA M ANISOARA BIOLOGIE 1884
28 SEMI S NISA BIOLOGIE 1888
29 STEFLEA M CARMEN BIOLOGIE 2037
30 TULUCA V MIORICA BIOLOGIE 1637
31 VOICU I IULIA BIOLOGIE 1881
32 VOINEA G GEORGIANA-PARASCHIVA BIOLOGIE 1645
33 AVRAM N MANUELA-VIORICA CHIMIE 1627
34 BULGARU G ELENA CHIMIE 2047
35 CINTEZA P NICOLETA-DANIELA CHIMIE 2044
36 COHUT C LILIANA CHIMIE 1868
37 ENOAE T ELENA CHIMIE 1854
38 GEORGESCU N ELENA CHIMIE 2046
39 GHEORGHE I GEORGETA CHIMIE 2050
40 IONESCU I MARIA CHIMIE 1631
41 IOSIF D IRINA CHIMIE 2373
42 MEMET I BIRSEN CHIMIE 2292
43 MEMET M ONGE CHIMIE 2298
44 MICU I MARIANA CHIMIE 1671
45 MOROIANU D OLIMPIA-NICOLETA CHIMIE 2121
46 NITU I MADALINA CHIMIE 2048
47 OANCEA N DANIELA CHIMIE 1633
48 RIZEA N ELENA CHIMIE 2335
49 SARBU N ANAMARIA CHIMIE 1638
50 STOICA I ELENA CHIMIE 1931
51 TOMESCU I AURELIA CHIMIE 2296
52 TUDOR G MARIANA-LOREDANA CHIMIE 1642
53 URSU S MARIA CHIMIE 1850
54 VISAN T VIORICA FLORINA CHIMIE 2336
55 ACSEIT E MERAL FIZICA 2311
56 AVRAM C MARIAN FIZICA 1908
57 CIRSTEA V ALINA ELENA FIZICA 1960
58 CONSTANTIN V ADRIANA FIZICA 2278
59 CORNEA D GEORGE PAUL FIZICA 1911
60 DAVID N MARIA FIZICA 1666
61 DINITA D MARIANA MONICA FIZICA 2260
62 DUMITRACHE I IONELA FIZICA 1944
63 DUMITRICA D GETA-DANIELA FIZICA 2334
64 FILIMON P MARINELA FIZICA 2307
65 GIAULEA I VICTOR FIZICA 2256
66 IRIMIA M MONICA-ALINA FIZICA 1630
67 IZET C FILIS FIZICA 2299
68 MARIN V ISABELA FIZICA 1974
69 MEFA V CANTEMIR FIZICA 2265
70 MEMET A MIRIAN FIZICA 1964
71 MIHALCEA S ELENA-CRISTINA FIZICA 1621
72 NICOLAE V ELENA FIZICA 2043
73 OCNARESCU S VIOREL FIZICA 2297
74 ONICA S ELENA FIZICA 1961
75 PANDURU M MARIANA LUIZA FIZICA 1907
76 PESTRITU C ANGELA FIZICA 2040
77 PORA I VIRGINIA FIZICA 2042
78 RADU M OTILIA-ALICE FIZICA 1620
79 SERBU D RALUCA FIZICA 1626
80 SLINCU D ELENA FIZICA 1967
81 STAN D TUDOR FIZICA 2287
82 STEFAN G CORINA FIZICA 1948
83 TUDOR C IULIANA FIZICA 2293
84 VLADULESCU E ELMAZ FIZICA 1673
85 BURTEL I CORNELIA-MARIANA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1872
86 CALIN V CLAUDIA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 2306
87 COBZARU-CALIN I CORNEL INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 2332
88 COLEASA M SILVANA-ROXANA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 2333
89 COTITU C ALINA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1893
90 CRISTEA E OLIMPIA-MERCEDES INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 2323
91 LUPASCU V FLORENTINA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1876
92 MAXIM D MIRELA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1867
93 PUSCASU N MARIANA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1902
94 RADULESCU D RAMONA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1957
95 RIZEA A GABRIELA-MADALINA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1952
96 SAVIN C ANCA-DANIELA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1954
97 SERGHEI C IULIA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1946
98 SIMA D IULIANA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1899
99 SPULBER C ALINA-LUCIANA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1990
100 STEFAN M RALUCA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1670
101 STROIA C FELICIA INFORMATICA SI TEHNOLOGIA INFORMATIEI 1887
102 ALEXANDRU E DIANA CLAUDIA MATEMATICA 1996
103 ANTON M IULIA-ALINA MATEMATICA 1580
104 ARABOLU C LUIZA-RODICA MATEMATICA 2152
105 BALACEANU S LILIANA MATEMATICA 1739
106 BARBU P ANDREEA-GABRIELA MATEMATICA 1989
107 BARNAT A LAVINIA-ANISOARA MATEMATICA 1613
108 BARON R CAMELIA-EMILIA MATEMATICA 2192
109 BEJAN A ELENA-MARIANA MATEMATICA 1994
110 BELCIUG M ADRIANA MELANIA MATEMATICA 1745
111 BLEBEA V MIHAELA NICOLETA MATEMATICA 2242
112 BOZU N ELENA MATEMATICA 1976
113 BUGIULESCU N TUDOREL LILIAN MATEMATICA 1727
114 BURLACU I GEANINA-VIOLETA MATEMATICA 1733
115 CALIL M SEVINCI MATEMATICA 1588
116 CARABASU S STEFANIA MATEMATICA 1655
117 CARAENACHE I TATIANNA-ALINA MATEMATICA 2009
118 CATANA P GABRIELA MATEMATICA 2165
119 CAZACU J ALINA-ELENA MATEMATICA 1999
120 CAZAN V VIOLETA-GEORGETA MATEMATICA 1977
121 CEAPA V EMILIA MATEMATICA 2148
122 CHIRILA G ELENA-CRISTINA MATEMATICA 1730
123 CIOCIIA I GABRIEL MATEMATICA 2011
124 COMANESCU C CRISTINA-MARIA MATEMATICA 1721
125 DEDU I DANIELA MATEMATICA 2124
126 DIACONU D ELENA-CORINA MATEMATICA 1735
127 DOBRE G ROXANA MATEMATICA 2253
128 DODEA I DANIELA-MIHAELA MATEMATICA 2139
129 DRAGOMIR T SIMONA CARMEN MATEMATICA 1667
130 ENACHE G ALEXANDRA-ANDREEA MATEMATICA 1982
131 FRATEA A ANDREEA MATEMATICA 1987
132 FRINCULESCU D IRINA IOANA MATEMATICA 1904
133 FRUJINA V LAURETTE-AURORE MATEMATICA 1581
134 GELAL M SUCURAN MATEMATICA 2200
135 GHERASE N NICOLETA MATEMATICA 2052
136 GILCA I MIRELA MATEMATICA 1650
137 GRIGORE M DANIELA-CORINA MATEMATICA 1984
138 GROSU A VERONICA MATEMATICA 2207
139 HODOROGEA G ELENA MATEMATICA 2331
140 IONESCU M ANGELA MATEMATICA 1616
141 IORDACHE P ALEXANDRA MATEMATICA 1973
142 IORDACHE P OANA MATEMATICA 2007
143 IVAN V ANA-MARIA MATEMATICA 1969
144 MANOLE J LUMINITA MATEMATICA 1611
145 MESU M CORINA-SILVIA MATEMATICA 1938
146 MIHAILESCU I GEORGETA MATEMATICA 2219
147 MIREA-RADU D ADINA-MIOARA MATEMATICA 2153
148 MIRON I LACRAMIOARA MATEMATICA 1660
149 MOCANU F CORNELIA MATEMATICA 2056
150 MOISE I CONSTANTA MATEMATICA 1653
151 MORARU C MIRUNA-VIOLETA MATEMATICA 1583
152 MUCILIANU M ANCA-MARIANA MATEMATICA 2183
153 MUNTEANU D VALENTINA MATEMATICA 1584
154 MUSTACA I DELIA MATEMATICA 2199
155 NANCIU I GEORGIANA MATEMATICA 1985
156 NICOLAE I OLIMPIA MATEMATICA 1905
157 NICOLESCU I MARINELA MATEMATICA 2156
158 NICULESCU G MIHAELA MATEMATICA 2005
159 ONOFREI D GABRIELA-NICOLETA MATEMATICA 1605
160 PATRASCU D COSTEL VIOREL MATEMATICA 1668
161 PETCU A FLORENTINA MATEMATICA 2012
162 PETRE P EMILIA MATEMATICA 1743
163 PISICA I CATALIN NICUSOR MATEMATICA 2187
164 POPESCU G ANTONETA MATEMATICA 1614
165 RADU R IULIA MATEMATICA 2194
166 RIZEA D AIDA-GABRIELA MATEMATICA 1966
167 RUSU D LIDIA-ANTOANELA MATEMATICA 2006
168 RUSU I IULIANA-ADRIANA MATEMATICA 2057
169 SAMOILA I TAMARA IULIANA MATEMATICA 2053
170 SAMULESCU A DANIELA-AURORA MATEMATICA 2330
171 SARBU I PAULA ALINA MATEMATICA 1903
172 SARIVAN I GHEORGHE MATEMATICA 1740
173 STAN A ALEXANDRA MATEMATICA 2225
174 STERCU C GEORGETA MATEMATICA 2169
175 STOIAN C MARIANA VERONICA MATEMATICA 2131
176 TOMA G MONICA MATEMATICA 1736
177 UNGUREANU T CARMEN MATEMATICA 1742
178 URSACHI P GIANINA-PETRONELA MATEMATICA 2230
179 VALCEA G ANTONELA MATEMATICA 1724
180 ZANET I VASILE MATEMATICA 2001





Switch to our mobile site