A treia ediţie a concursului “Şcoala de afaceri”

Între 29 şi 30 octombrie 2012 s-a desfăşurat a treia ediţie a concursului “Şcoala de afaceri”. Activităţile s-au derulat la Liceul Teoretic „Ovidius” Constanţa şi la ele au participat 35 de elevi din clasele a 10-a, organizaţi în grupe de câte 5 concurenţi.Participanţii, îndrumaţi de domnul profesor Victor Mihalaşcu au fost: Ispas Andrei, Maftei Andra, Marinescu Ioana-Claudia, Macarie Andreea-Oana, Belu Alexandra-Cristiana, Bucuroaia Alexandra, Udrea Paula, Pânzarul Pavel, Şerban Ana Maria, Ghencea Ruxandra, Dumitru Cătălin, Ionescu Andreea, Trăncuţă Raluca Bianca, Dobrică Răzvan, Boja Vlad, Ionică Andreea, Olaru Alexandra, Amet Fernis, Drăghici Cristina, Bocârnea Andrei, Mergeani Iulian, Gaţcan Alexandra, Cucoară Cosmin, Marinciu Mădălina, Făgăraş Dragoş, Codreanu Florentina, Ghiţă Andreea, Cornea Mihai, Popa Alessio, Carp Andrei, Hulea Vlad, Bîrsu Ion, Gîfei Sebastian, Grigore Mihai, Roman Ştefan. CREE Constanţa a premiat cu cărţi toţi elevii participanţi.
Seria a doua a acestei a treia ediţii a concursului „Şcoala de afaceri” a avut loc între 15 şi 16 octombrie 2012. Cei 36 de elevi participanţi, toţi din clasa a10-a, au fost: Izet Alev, Castraveţ Alexandru, Iusuf Ayde, Neag Bianca, Popa Georgiana, David Vlad, Petraş Laura, Idvu Iulia, Niţu Monica Gabriela, Panţu Irimia Elena Diana, Raiciu Cristian, Gheorghe Cosmin Liviu, Deliu Raluca, Ostase Ionela, Filip Antonio, Chirea Gabriela, Măgureanu Cristian, Moraru Florentina, Cuneşteanu Anca, Radu Ioana, Manole Iulia, Olaru Ciprian, Leonte Carmen Andreea, Davidov Eliza, Badea Bianca, Velcea Vlăduţ Virgil, Pascu Simona Georgiana, Cercel Cristina, Zaharia Ştefan, Coman Vlad-Bogdan, Cocheş Alexandru Eduard, Ali Sibel, Sandu Răzvan Nicolae, Burcea Andrei Alexandru, Toma Andreea, Florea Antonio, Chebuţă Ionela.

 

  • 2020 STEM Discovery campaign