SIMULARE BACALAUREAT – martie 2018

E)d) – proba scrisa – Proba la alegere a profilului si specializării, joi 22.03.2018 (numai pentru clasele a XII-a)

Probele se desfășoară în aula mare, aula mică și 4 săli de clasă de la etajul II.

Elevii vor intra în școală pe la intrarea elevilor începând cu ora 8:00, pe baza buletinului, vor merge la sălile de bagaje (parter P15, P16, P17) unde vor lăsa toate materiale nepermise în sala de examen (telefoane mobile, culegeri, manuale, notițe, însemnări tabele de logaritmi, poșetă/geantă etc., precum si orice alte mijloace electronice de calcul sau de comunicare,) și apoi vor merge spre sala de examen având asupra lor doar buletinul, pix/stilou – ALBASTRU, creion , gumă, riglă.

PÂNĂ LA ORA 8:30 TOȚI ELEVII TREBUIE SĂ FIE ÎN SALĂ.
ESTE INTERZISĂ FOLOSIREA INSTRUMENTELOR DE SCRIS TIP FRIXION!

Repartizare elevi a 12-a proba la alegere

 

 

  • 2020 STEM Discovery campaign