Simulare Evaluarea Națională a elevilor de clasa a VIII-a

  • 29 martie 2021 Limba și literatura română
  • 30 martie 2021 Matematică

Probele se desfășoară la parter, în aula mare și aula mică, începând cu ora 9:00 și durează 2 ore.

Elevii vor intra în școală pe la intrarea elevilor (hol aula mare) începând cu ora 8:00, pe baza buletinului/ carnetului de elev, vor primi o pungă în care vor introduce toate materiale nepermise în sala de examen (telefoane mobile, culegeri, manuale, notițe, însemnări tabele de logaritmi, poșetă/geantă etc., precum si orice alte mijloace electronice de calcul sau de comunicare,), punga o vor preda sigilată la sala de bagaje la parter (laborator AEL2) și apoi vor merge spre sala de examen având asupra lor doar buletinul/carnetul de elev, pix/stilou – ALBASTRU, creion , gumă, riglă.

PÂNĂ LA ORA 8:30 TOȚI ELEVII TREBUIE SĂ FIE ÎN SALĂ.

REPARTIZAREA PE SĂLI

Numele și prenumeleClasaSala 
AGBAȘ M.C. IOANA08AS1 – aula mare
ALEXE A. LUCA08AS1 – aula mare
ALI K. ONUR08AS1 – aula mare
APARU G. VLAD – ȘTEFAN08AS1 – aula mare
BĂILESCU B. ROBERT – ANDREI08AS1 – aula mare
BREZEANU C. VLAD08AS1 – aula mare
CARAMANLÂ E. AYLIN08AS1 – aula mare
CONSTANTINESCU A.L. MARA – FRANCESCA08AS1 – aula mare
CRIȘAN M.L. MARIAN – ANDREI08AS1 – aula mare
DINA V. RĂZVAN – GABRIEL08AS1 – aula mare
DODU G. MARIA – DENISA08AS1 – aula mare
FODOR C. LAURA – MARIA08AS1 – aula mare
MAGIRU E. ALESSIA – MARIA08AS1 – aula mare
MARINESCU D.M. TRAIAN – ANDREI08AS1 – aula mare
MOISE M. ANDREEA08AS1 – aula mare
MURAT G. VLAD – ȘTEFAN08AS1 – aula mare
NEACȘU M. IOAN – RAFAEL08AS1 – aula mare
NICULESCU R.D. OCTAVIAN08AS1 – aula mare
PETCU F. SEBASTIAN – FLORIAN08AS1 – aula mare
RADU A.G. GIULIA – MARIA08AS1 – aula mare
RADU B. MIHAI – SORIN08AS1 – aula mare
RAGEA M.A. DAVID – ȘTEFAN08AS1 – aula mare
RĂDOI G. MIHNEA – PETRU08AS1 – aula mare
SOFRONIE C. ANDREEA – CRISTINA08AS1 – aula mare
SURU D. MELANIA – DARIA08AS1 – aula mare
ȚURCĂ I. ANDREI – ROBERT08AS1 – aula mare
ȚURLEA S.C. VLAD – IULIAN08AS1 – aula mare
VAȘLĂBAN D.S. BIANCA – MARA08AS1 – aula mare
VĂTAFU C.R. PETRE – DRAGOȘ08AS1 – aula mare
ZANĂ I. ALEXIA – MARIA08AS1 – aula mare
ARIF A.S. DENISA – ALESSIA08BS2 – aula mică
ASAN T. SELIN08BS2 – aula mică
BARDI V. ANTONIO – ALEXANDRU08BS2 – aula mică
CAZANLĂU I.M. ALEXANDRU – ANTONIO08BS2 – aula mică
CĂLINȚARU S. ANDREI08BS2 – aula mică
CĂLINȚARU S. MIHAI08BS2 – aula mică
CICIU S. ALEXANDRU08BS2 – aula mică
CIOBANU G. MARIA – CĂTĂLINA08BS2 – aula mică
COSTEA D.O. ANDREI – NICOLAS08BS2 – aula mică
CURTSEIT T. EDIN08BS2 – aula mică
DĂNILĂ A.E. ANA – ALESSIA08BS2 – aula mică
DINU M. ALEXANDRA08BS2 – aula mică
GEAGEAC I. MARIO – RĂZVAN08BS2 – aula mică
IANCU B.A. MARA – ALEXIA08BS2 – aula mică
ILINCA C.I. TEODORA – EMILIA08BS2 – aula mică
IONESCU C.A. LUCA – DARIUS08BS2 – aula mică
LUPĂESCU I. INGRID – IOANA08BS2 – aula mică
MALAXA B.P. NICOLETA – TEODORA08BS2 – aula mică
OMER S. ARKAN08BS2 – aula mică
PĂTRAȘCU I. TUDOR08BS2 – aula mică
PUFLENE G.D. ȘTEFANIA – ELENA08BS2 – aula mică
RAITĂ I. IOANA08BS2 – aula mică
SÂNT-ION G.I. RĂZVAN – NICOLAE08BS2 – aula mică
SOLOMON D. CĂLIN08BS2 – aula mică
SULIMAN I. EDEN08BS2 – aula mică
TATARU D.C. AMALIA – MARIA08BS2 – aula mică
TOMA A. ADRIANA – IOANA08BS2 – aula mică
TRIF S.T. EVA08BS2 – aula mică
VASILE S. MIHAI – EDUARD08BS2 – aula mică
ACAI R. ARMAN08CS1 – aula mare
BABU A. ANA – MARIA08CS1 – aula mare
BASCHINOS C.C. IOAN – COSTIN08CS1 – aula mare
BERCHIU M.L. LUCA08CS1 – aula mare
CHELAN F.B. MARIA – ESTERA08CS1 – aula mare
CIUCĂ C. ANTONIA – ANDREEA08CS1 – aula mare
CRISTEA D. MARIA – ELIZA08CS1 – aula mare
DEDIU C.M. VLAD – ȘTEFAN08CS1 – aula mare
DEVLET N.O. ELMIRA08CS1 – aula mare
EPURE C. RAREȘ – MIHAI08CS1 – aula mare
FEODOR V. ALESIA08CS1 – aula mare
FLORESCU C.A. LUCA08CS1 – aula mare
FULINĂ G. COSTIN08CS1 – aula mare
IBRAM P. TAHIR08CS1 – aula mare
IONESCU L. ALEXIA – CRISTIANA08CS1 – aula mare
IVAN G. OLIVIA – MARIA08CS1 – aula mare
IVĂNESCU V. ROBERT – CRISTIAN08CS1 – aula mare
MARINESCU M.S. EDUARD – BOGDAN08CS1 – aula mare
MĂRCULESCU M.M. TEODORA08CS1 – aula mare
MELINTE R. TEODORA08CS1 – aula mare
MOISE B.O. MARA08CS1 – aula mare
OAȘE C.L. ANDREI – ALEXANDRU08CS1 – aula mare
OPREA I. MARIUS – RADU08CS1 – aula mare
PÂNDICHI C. ANDREI – NICOLAE08CS1 – aula mare
PÎRVAN L. RAREȘ -ȘTEFAN08CS1 – aula mare
PÎSLARU M. ȘTEFAN – ANDREI08CS1 – aula mare
POPA L. DARIA08CS1 – aula mare
SOCEANU G.I. SARA – MARIA08CS1 – aula mare
TUDOR L. AMALIA08CS1 – aula mare
TURICEANU G. RAFAELA – ELISABETA08CS1 – aula mare
  • Bio Med

     

    BioMed