Olimpicii Nostri

OLIMPIADE SCOLARE 2011 – 2012

ELEVI CALIFICATI LA ETAPA NATIONALA

NR. CRT. Disciplina NUMELE ȘI PRENUMELE CLASA PROFESOR
1 L.Română Blaga Andreea 9 Trache Alina
2 L Franceză Iosif Mădălina 11 Popovici Mariana
3 Matematică Ursu Razvan Mihai 6 Gurgui Adriana
4 Matematică Nedelcu Ioana 6 Arventiev Dorin
5 Matematică Zevri Radu Cristian 6 Vacarescu Cristina
6 Matematică Tudose Ștefan Rareș 7 Vacarescu Cristina
7 Matematică Vântu Ioan-Vladimir 8 Homentcovschi Cristina
8 Matematică Stanișor Ștefan Dan 8 Homentcovschi Cristina
9 Matematică Ștefăneț Mădălina 11 Homentcovschi Cristina
10 Haimovici Manole Iulia 9 Danila Mirela
11 Haimovici Cranga Gabriela 10 Anton Dumitru
12 Haimovici Maxim Andrei 10 Vacarescu Cristina
13 Haimovici Sandu Larisa 10 Vrana Stela
14 Haimovici Chiamil Sibel 10 Vrana Stela
15 Haimovici Jitariu Diana 11 Danila Mirela
16 Haimovici Dumitrache Loredana 11 Barbalata Carmen
17 Fizica Ursu Răzvan Mihai 6 Leu Sorina Maria
18 Fizica Epure Hristu Ştefan 7 Bahrim Mariana
19 Fizica Morariu Agnes Maria 8 Leu Sorina Maria
20 Fizica Dăineanu Vlad Ionuţ 9 Baban Valerica
21 Fizica Coşoreanu Vlad 10 Leu Sorina Maria
22 Fizica Apostol Dimitri 10 Leu Sorina Maria
23 Fizica Moise Răzvan Daniel 11 Sârbu Marian
24 Chimie Apostol G. Dimitri 10 Mertic Florica
25 Chimie Condurache P. Andrei-Ilie 11 Petcu Diana Antonia
26 Chimie Tălâmbă N. Gabriela-Adriana 11 Petcu Diana Antonia
27 Biologie Nacea Claudia Alexandra 11 Carmen Bucovala
28 Biologie Antonaru Laura 12 Mirela Gheorghe
29 Geografie Costaș Iuliana 11 Omurzac Iuchsel
30 Geografie Olea V. Alis Rodica 12 Nicoară Paula
31 Istorie Stoleru  Alin – Marian 9 Elena Nistor
32 Istorie Dumitru Diana – Maria 11 Elena Nistor
33 Istorie Veli Aila 12 Maria Mărunţelu
34 Informatică Ursu Răzvan Mihai 6 Vișinoiu Mihaela
35 Informatică Monoranu Carmen 9 Rusu Anda Raluca Vyky
36 Informatică Sas Mădălina 11 Vișinoiu Mihaela
37 Informatică Boțârleanu Robert 11 Vișinoiu Mihaela
38 Informatică Saioc Georgian Vlad 12 Iusuf Narcis
39 Cultură civică Galan Laura Maria 8 Mihalașcu Victor
40 Căprioara Diana Laura 8 Mihalașcu Victor
41 Economie Frangulea Irina 11 Mihalașcu Victor
42 SAH Panțu Irimia Diana 9 Costea Iuliana
43 CIA – C# Sas Mădălina 11 Vișinoiu Mihaela
44 Științele Pământului Olea V. Alis Rodica 12 Petcu Diana Antonia, Velicu Georgeta, Maga Cristinel, Nicoară Paula

FELICITARI ELEVILOR SI PROFESORILOR COORDONATORI. SUCCES!!!!!!

 

 






Switch to our mobile site