Olimpiada Națională a Sportului Școlar & Cupa ISF ( 14 -15.01.2023) – nivel liceal

Ne mândrim cu evoluțiie echipelor reprezentative de volei masculin, handbal feminin și fotbal masculin, alături de elevii : Ciocîrlan Codruț, Ștefănescu Valentin, Colcer Remus Constantin, Grasu Costin Alexandru, BolatTayfun, Hânsă Sabin Ștefan, Anastas Octavian, Pânzaru Rareș Mihai, Pușcașu Bogdan Andrei, Peev Aledxandr, Chakarian Krikor, Suliman Eden, Mircea Rareș.

Asan Seren, Maneca Maia, Mitea Roberta, Chicoș Daria Mihaela, Bătutu Ioana Teodora, Ioniță Mitran Ioana, Gheorghe Ana-Maria, Voinescu Marina Adelina, Holomei Cristina Elena.

Zaharia Sebastian Andrei, Pintilie Darius Cristian, Neagu Alexandru Ștefan, Gavrilă Vlad Andrei, Pilici Constantin, Alexe Luca, Radu Mihai Sorin, Ilie Remus Mihai, Petre Radu Ionuț, Gheorghe David Cristian, Barbu Andrei Cristian.

Coordonatori, prof. Turchian Geafar și

prof. Dragoș Octavian Ciucan

Felicitări participanților și organizatorilor !